Christmas! Czas na refleksje!
Jesteśmy już po wyczekanej kolacji wigilijnej oraz pierwszym dniu Świąt Bożego Narodzenia. Mija kolejny. Jak Wasze wrażenia? Przeglądając stronę główną Facebooka, nie raz natknęłam się na wpis dotyczący
tego tematu oraz.. otrzymanych prezentów. Mega dużo ludzi przywiązuje do nich ogromną wagę. Niektórzy nawet (to już według mnie przekracza wszelkie granice) oceniają minione święta na podstawie trafności bądź ilości niespodzianek. A co tak naprawdę powinno być dla nas najważniejsze? Sama nazwa świąt nam o tym przypomina. Nie należy zapominać o Bogu! Przecież co to byłyby za Święta Bożego Narodzenia bez Jego Osoby? Sprzeczność. Obecnie wielu ludzi swoim zachowaniem pokazuje i udowadnia, że najważniejsze dla nich stały się właśnie prezenty, ozdoby, lampki, wiszące krasnale i inne przyziemne rzeczy. Jaki to ma sens, czy sprawi, przyczyni się do pozytywnych zmian w naszym życiu?
Według mnie czas świąt jest najlepszą okazją w roku do refleksji oraz przemyśleń nad sobą, swoim zachowaniem. Zastanówmy się, co stawiamy na pierwszym miejscu. Warto przypomnieć sobie życiowe priorytety. Do czego zdążamy? Co obraliśmy za cel? :) Bądźmy gotowi na następny rok, kolejne doświadczenia i przeżycia. Warto uporządkować sobie pewne sprawy, które zawsze odkładaliśmy na potem.


*autorskie zdjęcia*


Kochani, mam nadzieję, że post okazał się być dla Was ciekawy!
 Nad zdjęciami też długo pracowałam i chciałam, żeby oddawały ten świąteczny klimat. Udało się? :)

Wkrótce opublikuję coś na Sylwester, więc bądźcie czujni. Zapraszam do zaobserwowania bloga i mojego konta na Instagramie - nick @kidrauuuuhll ;) Tam możecie być ze mną na bieżąco!


Miłego świątecznego dnia!!


Agata K.


Komentarze

  1. Great post!

    http://stroongana.blogspot.hr/

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne, artystyczne zdjęcia :* Nie mogę uwierzyć, że to już powoli koniec świąt :/

    https://luxwell99.blogspot.com/2017/12/a-moment-of-peace.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz